Jak stahovat videa z Youtube A JAK SI STÁHNOUT NĚJAKÉ VIDEO ???

Návody jsem objevil na stránkách , snad se jejich autor nebude zlobit, že mu tady dělám malou reklamu i s odkazy na stahnutí software z jeho stránek.

Jak stahovat videa z YouTube.com?

Jak stahovat videa z YouTube.com? Nepotřebujeme k tomu žádné technické znalosti, žádné skripty...nic takového. Postačí nám jednoduchý prográmek YouTube Clip Extractor. Stáhnout si ho můžeš přímo u nás: YTCE.exe (klik pro stažení, 2827 KB). Funguje na Windows 95, 98, Me, NT, 2000, XP, 2003 a nyní i Vista. Program jednoduše nainstalujeme a spustíme. Možná po nás bude program chtít bezplatnou registraci, není žádný problém - stačí zadat Váš email, chvíli počkat na aktivační kód a můžete z vesela stahovat videa a hudbu z Youtube. Nyní se již stačí podívat na níže uvedený screenshot prostředí programu a postupovat podle něj. Zvládne to každý! Teď už není problém jak stahovat videa z youtube.


YouTube Clip Extractor
návod jak stahovat video z youtube

Druhý návod jak stahovat videa z youtube

Nepodařilo se Vám stáhnout video pomocí prvního návodu? Zkuste to s programem Save2PC Light. Stáhnout si ho můžeš ZDE. Funguje rovněž na Windows 95, 98, Me, NT, 2000, XP, 2003 a nyní i Vista. Program jednoduše nainstalujeme a spustíme. Nyní se již stačí podívat na níže uvedený screenshot prostředí programu a postupovat podle něj. Zvládne to každý!

Save2PC Light
druhý návod jak stáhnout videa z youtube

Co je to Youtube Broadcast Yourself?

YouTube.com YouTube.com - internetový server, který byl založen roku 2005. Jde o největší a nejpopulárnější internetový systém na sdílení videí. V listopadu 2006 byl od původních vývojářů odkoupen Googlem za 1,65 miliardy dolarů. Slogan Youtube je Broadcast Yourself, tedy něco jako Vysílej sám sebe!


Domů   Nahoru
Made by 
©  2010 
Menu Poslední aktualizace: