DREAM THEATER - UVOD
Dream Theater 2021
AKTUALIZACE A POSLEDNÍ NOVINKY
Vážení návštěvníci a příznivci skupiny!

Jak jste si možná všimli, počátkem března se stránky náhle ztratily... Bylo to dáno tím, že hostitelský server ukončil provoz bezplatných stránek, nechal sice zdrojáky nějakou dobu na serveru, ale znepřístupnil je. Nyní už už mám doménu dreamtheaterall.cz zaregistrovanou a placenou a nemůže ji snad už nic znepřístupnit... Postupně se kouknu do historie stránek a změním jejich vizáž do modré... Fialovou jsem zvolil pro svoji druhou doménu progressrock.cz, která je již také zcela zprovozněna s grafickými úpravami....
Mike, 15.3.2015

Brzy tomu bude deset let (!!!), když jsem začal tvořit tyto stránky, tak jsem se rozhodl provést facelift stránek, zjednodušit přechod mezi stránkami a snad i barevně ujednotit. Už snad nebudete muset překlikávat mezi stránkami navzájem, ale vše se bude měnit přímo v hlavním okně. Kterákoliv volba se nyní bude měnit pouze tímto způsobem. Barevně jsem se snažil vše, pokud to vzhled stránky dovolil, sjednotit ve stejných barvách. Samozřejmě to nejde aplikovat u obrázků a zdůrazňujících textů. Rovněž šíře všech stávajících stránek byla upravema tak, aby se nemuselo okno posouvat zleva doprava. Myslím, že nová úprava stránek bude mnohem přehlednější a rychle si na ni zvyknete.

Výjimka je pouze u zobrazení detailů z fotogalerií, kde se mi nechtělo uměly snižovat velikost obrázků a volba "Videoklipy", která se otevře kompletně celá v novém okně.

Titulní zobrazovanou stránku o skupině DREAM THEATER (volba DOMŮ), ponechávám tak jak byla zavedena již 14. 5. 2002, aby Vás informovala ihned po svém zobrazení o změněných a doplněných novinkách na jednotlivých stránkách (částech nebo kapitolách - či jak to pojmenovat).

Nyní máte všechny volby přístupné jak z horní lišty, tak i z MENU po levé straně hlavního okna. Jednotlivé "kapitoly" jsem umístil na levou stranu a u každé budu uvádět vždy datum poslední změny této stránky nebo stránky pod ní svázané. Zároveň jsem odstranil některé pohyblivé texty a jiné detaily.

Pokud tvoříte stránky a chtěli byste uvést link na tuto stranu, můžete si zkopírovat reklamní proužek z pravého horního roku tohoto situ nebo rovnou následující část kódu:Původní titulní stránku naleznete pod volbou "ÚVOD" na horní liště.

    REKLAMNÍ PRUH:  

Těší se Váš Mike  Dne 20.10.2011.

Domů   Nahoru
Made by 
©  2011 
Menu Poslední aktualizace: